Oferta dla firm

Firma Wojciech Wójcik produkcja filmowa składa propozycję współpracy w zakresie realizacji filmowych, fotograficznych i graficznych oraz budowania stron internetowych i hostingu – realizowanych w całości własnym sprzętem oraz w miejscu wskazanym przez Zamawiającego na terenie Polski i Niemiec.

Wykorzystany sprzęt:
Kamera cyfrowa FullHD 1080p – z wymienną optyką do ujęć nocnych.
Dron – do zdjęć lotniczych z wysokości 100 metrów
Slider – do zdjęć ruchomych
Aparat fotograficzny z 10 różnymi obiektywami i przenośnym studiem
Mikrofony – bezprzewodowe, reporterskie, kierunkowe
Studio montażowe do postprodukcji, własna biblioteka utworów oraz dyspozycyjni lektorzy

Koszt realizacji:
Całość wykonywana jest osobiście, ceny usługi są niższe, ponieważ nie posiadają ukrytych kosztów jak ZUS dla pracownika, czynsz lokalu firmowego, prowizja dla podwykonawcy.
Sprzedawca zwolniony podmiotowo z podatku VAT (podatku od towarów i usług) na podstawie art. 113 ust 1 i 9

Ostatnie realizacje:
10 odcinków programu „Ekoregion”, emitowanego na antenie telewizji TVP3 Szczecin – na zlecenie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
http://szczecin.tvp.pl/18821330/ekoregion-energia-odnawialna

Kanał telewizji internetowej szczecinskiego magazynu Prestiż – bieżąca realizacja kilkunastu filmów rocznie emitowanych na stronie internetowej oraz portalach społecznościowych
http://www.prestizszczecin.pl/prestiztv

Projekt Strefa Piękna i Zdrowia powstał głównie po to, aby pomagać ludziom w ich problemach zdrowotnych, o których często nawet sobie nie zdają sprawy. Realizacja trwała 2 sezony po 10 odcinków + 13 odcinków poradnika.
https://www.youtube.com/channel/UC6fbpQWfMHgnlD3rImBYqQA

Działalność  LBL Partner Handlowy Philips Lighting Poland S.A. obejmuje: projektowanie i montaż systemów oświetlenia i iluminacji obiektów użyteczności publicznej, zabytków, terenów zielonych i rekreacyjnych, sprzedaż oświetlenia Philips Lighting oraz opracowywanie masterplanów oświetlenia miast.  Realizacje kilkunastu projektów rejestrowanych nocą:
https://www.youtube.com/watch?v=m0hsZZiWUQw

Realizacje fimowe wykonywane dronem. Zasięg 800 metrów daje duże możliwości w pokazaniu obiektu zarówno z dużej odległości, jak również pokazanie szczegółów.
https://www.youtube.com/watch?v=4Z-9p8XniHY

Relacje filmowe wybrane z ponad 200 produkcji najważniejszych szczecińskich imprez:
Magazyn Prestiż, Baja Poland, Pekao Szczecin Open, Turniej Tenorów z realizacją na żywo na telebim, Pyromagic, The Tall Ships Races, Memoriał Janusza Kusocińskiego – relacje umieszczone w Portfolio:
http://wojciechwojcik.pl/portfolio 


Strony interenetowe:
Projektowane w sposób innowacyjny i nowoczesny wraz z hostingiem i domeną:
www.drawalifeplus.rdos.szczecin.pl
www.arthuman.pl
www.powersbs.pl

Zapraszam do współpracy

Moi partnerzy:

al dente AM Apteka na zdrowie 2 Arkanafit Asprod 2Baja Czas dialogu 2 Echo Filharmonia Galaxy ITBOpera 2 LBL LifeDrawa Media Brothers Miasto Szczecin  Pekaoopen PIG 2 Pogoń Prestiż 2 RDOS Sejm 2 Siatkarze Słowianin 2 Stal szczecin Strefa Teatr Polski 2 Urząd marszałkowski Wilki Morskie ZkP 2 Fliegel 2 Mojsiuk MB 2 PKO Bank Polski 2 ZOK Złocieniec

 

+ Film reklamowy

Tworzenie filmu reklamowego stanowi dla mnie wysokiej wagi wydarzenie, w które zaangażowanych jest wiele osób. Każda z nich, uczestnicząca w bardzo skomplikowanych procesach produkcji, poszukuje przy jego realizacji niekonwencjonalnych rozwiązań. To one w końcowym efekcie pracy przyczyniają się do wzbogacenia filmu, który na „finiszu” tworzy ponadindywidualną całość. Przy tworzeniu każdego filmu reklamowego wykorzystuję nowoczesne środki techniczne oraz niekonwencjonalną warstwę muzyczną wspieraną w końcowym procesie produkcji najnowocześniejszą technologią komputerową.

Cechy:

 • scenariusz spotu
 • zdjęcia filmowe
 • cyfrowy montaż
 • obróbka dźwięku
 • oprawa graficzna
 • ew. nagranie lektorskie

+ Film instruktażowy i edukacyjny

Filmy instruktażowe i edukacyjne są bardzo specyficznym gatunkiem współczesnej sztuki. Stworzenie własnego, zgodnego z regułami poprawności merytorycznej obrazu filmowego, wymaga szczegółowej analizy zachowań, opartej na długotrwałej obserwacji. Film oddający naukową rzeczywistość, której dotyczy, powinien być dziełem sztuki samym w sobie. Do jego realizacji niezbędnych jest jednak kilka subtelnych, na pozór niedostrzegalnych niuansów, które w sposób niezmiernie istotny wpływają na odbiór całości obrazu. Jakie to niuanse? Współczesna rzeczywistość jest dzisiaj poznawalna dzięki szczególnemu mariażowi nauki i sztuki, co powoduje iż w swojej twórczej pracy używamy przede wszystkim wysoko rozwiniętych narzędzi intelektualnych oraz nowoczesnych metod rejestrowania i przekazywania naukowej rzeczywistości.

Cechy:

 • zdjęcia filmowe podczas szkolenia
 • cyfrowy montaż
 • animacje komputerowe
 • obróbka dźwięku
 • oprawa graficzna
 • ew. nagranie lektorskie

+ Rejestracja imprezy (konferencje, event`y, spotkania integracyjne)

Specyfiką naszych filmów integracyjnych jest nabyta zdolność odwzorowywania istniejącej rzeczywistości. Mam świadomość, iż najbardziej wartościowym przejawem każdej sztuki jest oczywiście taka, która trafia we właściwy sposób do danego odbiorcy. Film, jako twórcza interpretacja rzeczywistości, jest jednym z narzędzi mających pomóc w opisie otaczającego nas świata. Dlatego przy realizacji filmów integracyjnych staram się korzystać z nowoczesnych metod rejestracji „na gorąco” rzeczywistych zdarzeń, a następnie poddawać je rzetelnej rekonstrukcji.

Cechy:

 • wywiad z organizatorem imprezy
 • zdjęcia filmowe na terenie imprezy
 • cyfrowy montaż
 • obróbka dźwięku
 • oprawa graficzna
 • ew. nagranie lektorskie

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress